Webhosting

  Webhosting Standard Webhosting Business Webhosting EXTRA
Cena 29 Kč / měsíc 99 Kč / měsíc 299 Kč / měsíc
Max. počet domén 1 nezávislá doména až 5 nezávislých domén až 20 nezávislých domén
Celkový prostor 5 GB 10 GB 20 GB
Technologie PHP5, MySQL5, PostgreeSQL, IMAP, SMTP, POP3, podpora SSL PHP5, MySQL5, PostgreeSQL, IMAP, SMTP, POP3, podpora SSL PHP5, MySQL5, PostgreSQL, IMAP, SMTP, POP3, podpora SSL
Přenos dat neomezeně neomezeně neomezeně
Subdomén neomezeně neomezeně neomezeně
Doménových aliasů neomezeně neomezeně neomezeně
Počet databází neomezeně neomezeně neomezeně
Počet e-mailů neomezeně neomezeně neomezeně
Nástroje pro správu PLESK, PhpMyAdmin, WebFTP PLESK, PhpMyAdmin, WebFTP PLESK, PhpMyAdmin, WebFTP
Technická podpora email nonstop, telefonicky pouze nahlášení závady email nonstop, telefonicky pouze nahlášení závady email nonstop, telefonicky pouze nahlášení závady
Detail WebHosting Standard WebHosting Business WebHosting EXTRA
Objednat Objednat hosting Objednat hosting Objednat hosting

Kvalitní webová prezentace je jistě důležitou součástí Vaší image. Pokud ale není podpořena kvalitním webhostingem , stojí takový web na "hliněných nohách". U nás se můžete naprosto spolehnout , že Váš web bude fungovat za každé situace. Díky nadstandardní kapacitě prostoru se navíc nemusíte nijak omezovat a Váš web se může neustále rozvíjet. Připravili jsme pro Vás dvě varianty webhostingu – Webhosting EXTRA a Webhosting Business , které uspokojí i ty nejnáročnější z vás.

Zvyknete si na neomezený přenos dat?

Na některé věci si člověk zvyká těžko, ale věříme, že na neomezený přenos dat si zvyknete bez problémů. Vedle toho Vám webhosting umožní mít na jednom účtu více domén , které jsou absolutně nezávislé . Ke správě Vašich webových stránek je Vám k dispozici online administrativní systém PLESK , který umožňuje snadno a jednotně nastavovat hostingové služby, stejně tak antispamovou a antivirovou ochranu .

Samozřejmostí je podpora statistiky návštěvnosti u všech hostingových programů, abyste měli stále přehled o funkčnosti webu. Podívejte se, jaké varianty webhostingové programy podporují:

  • CRON
  • MOD_REWRITE
  • .HTACCESS
  • FTP(S)
  • ONLINE EDITACE DNS
  • SMTP(S)

Doplňkový ceník ke službám webhostingu k nalezení zde .